#GENERÁCIA Z

#GENERÁCIA Z

Máte to do Partizánskeho len kúsok? Srdečné vás pozývame na ďalšiu reprízu inscenácie #GeneraciaZ, ktorú môžete vidieť 5. februára 2023 o 18.00 v Dome kultúry v Partizánskom, v spolupráci s Národným koordinačným strediskom pre riešenie problematiky násilia na deťoch, v rámci multidisciplinárnej spolupráce subjektov pôsobiacich pri ochrane detí pred násilím v súvislosti s implementáciou Národného projektu Podpora ochrany detí pred násilím (kód ITMS 2014+: 312041M679).

O deň neskôr, 6. februára 2023, bude inscenácia predstavená žiakom siedmych ročníkov z troch ZŠ v Partizánskom, spolu s následnými workshopmi a refelexiou tém, ktorým je toto dielo venované. Toto predstavenie nie je prístupné verejnosti.

Inscenácia #GeneraciaZ vznikla v spolupráci občianskeho združenia digiQ – Digitálna inteligencia a umeleckého telesa Biele divadlo. Reaguje na aktuálne riziká, ktoré so sebou prináša život mladých ľudí v online svete. Hoci sú dnes mnohé témy medializované, mladí ich často nevedia uchopiť, nevedia, ako reagovať, ako sa brániť, prípadne pomôcť svojim kamarátom, ktorí majú problémy. Toto predstavenie bude spracované do metodického materiálu, ktorého hlavným nástrojom bude drama pedagogika. Príručka bude dostupná zdarma, no pre jej využívanie bude možné využiť služby mentorov a konzultantov. Preto sú vítaní okrem rodičov, pracovníkov s mládežou, aj mladí divadelníci, dramatické krúžky, ZUŚky, ktoré by mohli mať záujem inscenáciu prevziať, nacvičiť a hrať.

Date

05 feb 2023
Uskutočené

Time

18:00

Lokalita

Dom kultúry
Partizánske

Event Attendees

No attendee found! Be the first one to book!

QR Code
Up
Top Ranked Users

[joinup_core_top_members columns=“1″ space=“no“ max_members=“3″ behavior=“columns“ columns_responsive=“predefined“]

Activity Feed